You can access the Partner Portal via the button on the right. To the partner area

Congratulations to our winners!

Dear Reformers! If your entry is among the winners, you can look forward to a prize.
Have a look at your electronic mailbox. Have fun clicking through the best REFORM
moments of our fans!

Robert Pittl from Gasslbauer in Ladis, Austria

Winners of the first competition week

Robin Rombach, Germany

Karin Kuprian, Austria

Wim Margelisch, Switzerland

Armin Riedi, Switzerland

Josef Klammer, Austria

Jan Plattner, Italy

Sebastian Juen, Austria

Arnaud Genand, France

Daniel Schlatter, Austria

Daniel Ambauen, Switzerland

Matt Clark, England

Winners of the third week of the competition

Jean-Daniel Kaempfen, Switzerland

Gerhard Müller, Austria

Manuel Arnold, Switzerland

Raimund Berger, Austria

Baseli Berther, Switzerland

Daniela Sturzenegger, Austria

Milena Micic, Austria

Silvan Bucher, Switzerland

Petra Fuchsluger, Austria

Regina Huber, Austria

Josef Strasser, Austria

David Hinteregger, Austria

Winners of the fifth competition week

Lukas Castlunger, Italy

Melanie Lechner, Austria

Maria Postlmayr, Austria

Manuel Zech, Austria

Stefan Comploj, Italy

Manuel Hornitschek, Austria

Jonas Weißensteiner, Austria

Sarina Gfeller, Switzerland

Andrea-Imhof-Arnold, Switzerland

Markus Bieri, Switzerland

Candice Albertino, France

Winners of the seventh competition week

Martin Bircher, Switzerland

Sandro Heimann, Switzerland

Andreas Beeli, Switzerland

Romeo Pirker, Austria

Felix Abgottspon, Switzerland

Fill Oswald, Italy

Christina Heigl, Austria

Oliver Schett, Austria

Josef Wehrle, Germany

Anna Vieider, Italy

Winners of the eighth competition week

Felix Bueler, Switzerland

Werni Kretz, Switzerland

Gottfried Heigl, Austria

Michael Hasenauer, Austria

Wilfried Rattensberger, Austria

Christoph Demml, Austria

Kilian Frontull, Italy

André Gwerder, Switzerland

Michael Zahnd, Switzerland

Corina Schoenegger, Austria

Daniel Angelloz, France

Winners of the tenth competition week

Fill Oswald, Italy

Lorenz Raich, Italy

Roman Lueger, Austria

Christian Jäger, Austria

Melanie Schmid, Switzerland

Maximilian Lueger, Austria

Ulrich Zangerl, Austria

Bianca Opplinger, Switzerland

Fredy Schuler, Switzerland

Sämi Schmid, Switzerland

Winners of the second competition week

Christian Bircher, Switzerland

Dietmar Schölzhorn, Italy

Herbert Lechner, Austria

Thomas Mair, Italy

Bernhard Prantauer,Austria

Hannes Stampfer, Italy

Jani Frischknecht, Switzerland

Jan Wohlwend, Liechtenstein

Patrick Pernthaler, Italy

Christian Bernet, Switzerland

Simone Vallaster, Austria

Winners of the fourth competition week

Toni Michael, Switzerland

Verena Ludwig, Italy

Thomas Sommerer, Austria

Ruedi Brunner, Switzerland

Nico Asal, Germany

Thomas Tuppinger, Austria

Felix Kuratli, Switzerland

Barbara Wyssen-Leiggener, Switzerland

Brigitte Bissig, Switzerland

Tina Gmür, Switzerland

Winners of the sixth competition week

Christoph Sprenger, Austria

Andreja Peer, Switzerland

Tamara Schnaubelt, Austria

Anton Voglreiter, Austria

Michael Oberrauch, Italy

Peter German, Austria

Sabine Postlmayr, Austria

Ronin Mentink, Switzerland

Matthias Hofer, Italy

Fabian Holly-Röck, Austria

Paolina Bircher, Switzerland

Daniel Ortner-Leiter, Austria

Winners of the ninth competition week

Elisa Bärtsch, Switzerland

Andre Knoflach, Austria

Daniel Allerstorfer, Austria

Silvia Kohler, Austria

Christian und Manfred Zwahlen, Switzerland

Dominic Perreten, Switzerland

Marc Schnydrig, Switzerland

Silvan Kluser, Switzerland

Daniela Schernthaner, Austria

Fabienne Rollet, France

Mathias Metzler, Austria

Winners of the eleventh competition week

Fam. Huter, Austria

Christian de Marchi, Switzerland

Peter Schuler, Switzerland

Ramona Albrecht, Austria

Michael Alig, Switzerland

Michael Erhart, Austria

Silke Rombach, Germany

Ursin Bonifazi, Switzerland

Stefan Lentsch, Austria

Florian Flühler, Switzerland